Wściekłość

Wczoraj byłam smutna,przedwczoraj byłam smutna.W niedzielę byłam smutna.Dzisiaj jestem wściekła na maksa.Przez cały tydzień wracam z roboty,gotuję obiad,robię z dzieckiem lekcje które zajmują dużo czasu,później zabieram go do parku.Robię kolację,czytam książkę na dobranoc.Dzisiaj się rozjechałam.Nie dałam rady go nigdzie zabrać i czuje że tak dłużej nie pociągne.Ludzi dorosłych w domu dwoje.Wniosek?Kończę z braniem wszystkiego na siebie.”A”sie nie przejmuje niczym,chociaż wiele razy mu mówiłam jak do ściany że potrzebuję pomocy.A-jak to czytasz to dobrze,może slowo pisane do Ciebie trafi.A jak nie trafi to mam to w dupie.Jutro będą na obiad kanapki,pojutrze też.

Pora na opiekę nad sobą.Nie mam wpływu na zachowanie innych ludzi.Mam wpływ tylko na siebie i czuję że to czas na zmiany.

Published by joannadark123

Trudno napisac cos o sobie kiedy sie do konca nie wie kim sie jest.Odkrywam powoli.Lubie slonce,bieganie i kundalini.I lecze sie z uzależnienia od alkoholu.

7 thoughts on “Wściekłość

  1. Świetnie! Ja też zajęłam się sobą i oznajmiłam to rodzinie. Mam dość. Potrzebuję czasu dla siebie. Ty też. Tylko dziecka nie zaniedbuj… Obo Cię potrzebuje. I będzie kochało. Czy dasz na obiad kanapki czy homara…

    Liked by 1 person

  2. Mojemu T trochę ten mój czas dla siebie przeszkadza. Szczególnie jak ma za dużo na głowie. Wczoraj usłyszałam że jest nerwowy bo ma dużo na głowie. Pytam ile to jest dużo dwie rzeczy czy 10? A on że nawet jedna myślałam że sie posikam.;) Jednak my babki mamy super organizację. Jak najbardziej pochwalam dzielenie się obowiązkami. Nie ma takiego czegos już,ze Pan leży a kobita zapierdziela. Rozumiem Cię doskonale. Dopiero w związku wiem co to znaczy uslugiwac. Ale nie można sobie na to pozwolić. Tym bardZiej że macie dziecko. To dodatkowe obowiązki. Ściskam cieplutko. Miłego dnia😚

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: